Tygodniowy przegląd prasy 13.03.2022: Myszków, 6.03-12.03.2022. Poznaj najważniejsze informacje z Myszkowa

Redakcja online
Redakcja online
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Myszkowa czytali w ostatnim tygodniu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Myszkowa czytali w ostatnim tygodniu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Myszkowa, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 6.03 a 12.03.2022. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Sklepy z militariami w Śląskiem. Gdzie kupisz nieśmiertelnik, lornetkę czy sprzęt radiowy? Sprawdź! ”?

Przegląd tygodnia: Myszków, 13.03.2022. 6.03 - 12.03.2022: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Sklepy z militariami w Śląskiem. Gdzie kupisz nieśmiertelnik, lornetkę czy sprzęt radiowy? Sprawdź!

Sytuacja na Ukrainie spowodowała, że sklepy z militariami przeżywają oblężenie. Ludzie nie tylko wykupowali potrzebne na Ukrainie i przy granicach rzeczy, ale również z obawy przed tym, że wojna może przenieść się również do nas, chcą się zabezpieczyć. Zobacz w naszej galerii te punkty.

📢 Szalony DZIEŃ KOBIET w jednym z największych klubów na Śląsku. Był gorący pokaz najlepszych "ciach" - zobacz ZDJĘCIA

ROZRYWKA. Śląskie kluby prześcigają się w organizowaniu imprez z okazji Dnia Kobiet. 8 marca wypadł w tym roku we wtorek, tak więc imprezy były już niejednokrotnie w poprzedni weekend. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądała zabawa w jednym z największych klubów na Śląsku, a mianowicie w katowickim klubie Pomarańcza. Zobacz zdjęcia.

📢 "Orlen" - są limity tankowania - takie są teraz zasady tankowania na stacjach paliw PKN "Orlen" [13.03.22]

Biuro Rozwoju Sprzedaży Paliw PKN "Orlen" poinformowało w komunikacie o wprowadzeniu limitów jednorazowego tankowania na stacjach PKN "Orlen". Co się zmienia? Szczegóły w galerii i w artykule.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 13.03.2022: 6.03-12.03.2022 Myszków: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Myszkowie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Mieszkaniec Myszkowa znieważył policjantów podczas interwencji. Teraz będzie miał problemy

Mężczyzna znieważył policjantów podczas interwencji. Został zatrzymany.

📢 Pijany kierowca peugeota. Został zatrzymany przez policję

Myszkowscy policjanci zatrzymali kolejnego pijanego kierowcę.

📢 Te pani rządzą "na dzielni"! Poznaj piękne dzielnicowe z woj. śląskiego [ZOBACZ DANE KONTAKTOWE]

ŚLĄSKIE. Dzięki nim możesz czuć się bezpiecznie. Dzielnicowe patrolują pieszo ulice dużych miast, miasteczek i wsi w woj. śląskim. Zobaczcie policjantki, które pilnują bezpieczeństwa m.in. w Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Chorzowie i wielu innych miastach. Podajemy też ich dane kontaktowe oraz ulice, na których pilnują porządku. Macie problem? One Wam pomogą!

📢 Gdzie w woj. śląskim jest najniebezpieczniej? Poznaj LISTĘ 15 miast! Tam lepiej uważać!

ŚLASKIE. GUS opublikował dane dotyczące m.in. przestępstw w poszczególnych miastach i powiatach woj. śląskiego, w roku 2021. Oto miasta w regionie, gdzie... trzeba uważać - potwierdzają to dane GUS! Stworzyliśmy LISTĘ regionów, w których liczba przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu stwierdzonych przez Policję na 1000 mieszkańców jest najwyższa. Kliknij w "ZOBACZ GALERIĘ".

📢 LISTA wycofanych z Biedronki produktów z Rosji i Białorusi - jest ich 16. To wódki, słodycze, kosmetyki...

BIZNES. Biedronka wycofała produkty wyprodukowane przez dostawców zarejestrowanych na terenie Federacji Rosyjskiej oraz Republiki Białorusi ze swojej oferty. Decyzja ta jest podyktowana sprzeciwem wobec bezprecedensowej agresji przeciw niepodległej Ukrainie i dotyczy łącznie 16 produktów. Są wśród nich kosmetyki, słodycze jak i wódki. Sprawdź te produkty - kliknij w galerię.

📢 Strzelał z kałasznikowa w dom teścia pod Myszkowem. 35-latek odpowiada przed sądem za usiłowanie zabójstwa

W czwartek 10 marca w Sądzie Okręgowym w Częstochowie rozpoczął się proces 35-letniego Sławomira Ż. Mężczyzna jest oskarżony o trzy przestępstwa, a najpoważniejszy zarzut dotyczy usiłowania zabójstwa teścia. Oskarżony strzelał z karabinu AK 47 w okna i drzwi domu teścia. - Nie chciałem nikogo zranić albo zabić. Coś we mnie pękło, kiedy dowiedziałem się, co teść zrobił żonie - mówił na ławie oskarżonych 35-latek, który do czasu aresztowania był przedsiębiorcą. Oskarżony decyzją sądu będzie mógł opuścić areszt, jeśli w ciągu 14 dni zapłaci poręczenie w wysokości 50 tysięcy zł.

📢 Ogromne kolejki ludzi ustawiają się po paszporty na Śląsku. Brakuje terminów w rezerwacji online

Wprowadzono nowe udogodnienia związane z uzyskaniem paszportu. We wszystkich jednostkach paszportowych w województwie śląskim można już złożyć wniosek i odebrać gotowy paszport, przychodząc bezpośrednio do urzędu, bez wcześniejszego umawiania się na wizytę - jak to było do tej pory. Jednak od kilku dni przed urzędami można spotkać duże kolejki ludzi. Co jest przyczyną?

📢 Dzień Mężczyzny. Drogie Panie, panowie liczą na rewanż! Z resztą, zobaczcie te MEMY

To już dziś! Dzień Mężczyzny świętujemy dwa dni po Dniu Kobiet, czyli 10 marca. Chociaż jest to znacznie mniej popularne święto niż święto pań, to na szczęście internauci nie zawodzą i po raz kolejny komentują rzeczywistość z pomocą memów. Zobaczcie.

📢 Ceny paliw wciąż rosną. Zobacz najlepsze i najzabawniejsze memy o podwyżkach cen paliw. Internauci są bezlitośni!

Cena benzyny na wielu stacjach przekracza już 7 zł za litr. Ceny paliw wciąż rosną i nic nie wskazuje na to, aby miało się to szybko zmienić. Całe szczęście w tej trudnej sytuacji możemy liczyć na internautów. Tworząc memy są bardzo pomysłowi i bezlitośni. Zebraliśmy najśmieszniejsze memy o podwyżkach cen paliw. Sprawdź je w naszej galerii.

📢 Kup dom lub mieszkanie od komornika w woj. śląskim - sprawdź najnowsze licytacje MARZEC 2022! Ceny są atrakcyjne

NIERUCHOMOŚCI w woj. śląskim. Domy i mieszkania na licytacjach komorniczych w regionie są do kupienia po okazyjnych cenach. Od dawna istnieje możliwość nabycia nieruchomość w cenie znacznie obniżonej w stosunku do cen rynkowych jakie podają biura nieruchomości. To szansa kupna mieszkania lub domu z licytacji komorniczej, która jest publiczną sprzedażą nieruchomości dłużnika. Zobacz jakie nieruchomości możesz nabyć za obniżoną cenę!

📢 Podwyżki dla żołnierzy 2022. Nadchodzą poważne zmiany w polskim wojsku! Ile zarabia żołnierz?

Polscy żołnierze są szczególnie ważni w dobie kryzysu militarnego na świecie. Dlatego też są wprowadzane kolejne zmiany budżecie na następne lata. Jednak zarobki żołnierzy w 2022 roku wyraźnie się zwiększyły. Wiele osób obecnie zadaje sobie pytania: co z podwyżkami dla żołnierzy i ile obecnie zarabiają wojskowi w Polsce? Te faktycznie wzrosły dla każdej szarży, począwszy od zwykłego szeregowca, aż po generała. Znamy wysokość niedawnej podwyżki w wojsku. Jak dokładnie wygląda to w przypadku konkretnych stopni w polskiej armii? Zobaczcie zestawienie w galerii!

📢 Policja ostrzega przed oszustami wykorzystującymi wojnę w Ukrainie

Policjanci ostrzegają i apelują, aby pomagać tylko poprzez zweryfikowane i prawdziwe strony i konta. W internecie i nie tylko pojawiło się wielu oszustów – przestrzegamy, bądźcie czujni. Od początku inwazji Rosji na Ukrainę wiele osób zauważa różnego rodzaju działania, które wykorzystują motyw wojny. Apelujemy i ostrzegamy przed fałszywymi akcjami, których celem jest wyłudzenie pieniędzy.

📢 Świadczenie 500 plus dla Ukraińców na stałe zamieszkałych w Polsce

Świadczenie wychowawcze Rodzina 500+ mogą otrzymać obywatele Ukrainy, którzy zamieszkują na stałe w Polsce. Do wniosku należy dołączyć dokumenty m.in. potwierdzające legalność pobytu cudzoziemca w Polsce i dostęp do rynku pracy.

📢 Ukraińcy wyjeżdżają z woj. śląskiego do swoich domów. Opuszczają budowy i firmy transportowe. Tempo prac na polskich budowach spadnie

W woj. śląskim w 2021 roku pracowało 139,9 tys. Ukraińców. Najwięcej w sektorze magazynowym, budowlanym i transportowym. - Dobrowolne powroty Ukraińców do ojczyzny z pobudek patriotycznych mogą prowadzić do opóźnień na polskich budowach, które są silnie uzależnione od pracowników zza wschodniej granicy – uważa dr Damian Kazimierczak, ekspert Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Jego zdaniem, kłopoty te może dodatkowo spotęgować sektor transportowy, który także mierzy się z powrotami ukraińskich pracowników do ojczyzny. Polskie firmy budowlane wspierają jednak decyzje Ukraińców, a niektóre nawet gwarantują im miejsca pracy po powrocie.

📢 Dzień Kobiet 2022 - zobacz najlepsze MEMY. Panowie, pamietaliście?

Dzień Kobiet 2022 - zobacz MEMY. Święto 8 marca miało upamiętniać ofiary walk o równouprawnienie. Teraz mało kto kojarzy Dzień Kobiet z tymi wydarzeniami. Za to pamiętamy o masowym wręczaniu goździków w czasach PRL-u. A jak Dzień Kobiet postrzegają dziś internauci? Zobacz te MEMY

📢 Dzień Kobiet. Piękne ŻYCZENIA i KARTKI - to ostatnia chwila! Panowie, wysłaliście SMS-em, przez Messengera, WhatsAppa... ? 8 marca 2022

Panowie, to ostatnia chwila! Dziś święto WSZYSTKICH KOBIET! 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet - prezentujemy najpiękniejsze ŻYCZENIA i KARTKI. Pobierz i wyślij SMS-em, przez Messengera, WhatsAppa... Złożyłeś lub wysłałeś już życzenia znajomym KOBIETOM? A może wolałbyś wysłać okolicznościową kartkę z życzeniami? Znajdziesz tutaj najpiękniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet - zabawne, poważne... wierszyki, ale również wyjątkowe kartki z życzeniami - nawet po angielsku!

📢 Moda kobieca w czasach PRL-u. Pamiętacie tamte... stylówki? Zobaczcie te ZDJĘCIA

100 lat temu odbył się pierwszy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Święto, które swoje korzenie ma w protestach amerykańskiej branży odzieżowej walczącej o prawa ekonomiczne i polityczne kobiet, w Polsce kojarzone jest najczęściej z czasami PRL, z goździkami i rajstopami. Jak wyglądała wtedy kobieca moda? Zobaczcie w naszej galerii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

iPolitycznie - Robert Telus o rozwiązaniu problemu zboża - skrót

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na myszkow.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie