MKS - Skra II Częstochowa. Myszkowianie pokonali lidera [ZDJĘCIA]

Krzysztof Suliga
Piłkarze MKS Myszków w pierwszym tegorocznym meczu na własnym boisku pokonali lidera A-klasy 3:0

Podopieczni grającego trenera, Jakuba Dziółki dominowali w całym meczu. W pierwszej połowie trochę przeszkadzał im sędzia boczny odgwizdując dwa bardzo kontrowersyjne spalone, o co myszkowianie mieli dla niego ogromne pretensje. W końcu starania udało im się ukoronować bramka w 23 min. strzelona przez Przemysława Piątkowskiego. Trzy minuty później na listę strzelców wpisał się Jakub Dziółka, a wynik meczu ustalił w 60 min. Piątkowski, któremu zgrał piłkę głową Dziółka.

MKS ma trzy punkty straty do Skry, ale jeden mecz rozegrany mniej.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani