Zieloni zremisowali ze Slavią 3:3

SU
Gospodarze wyrównali w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry

W inauguracyjnej kolejce Zieloni Żarki podzielili się punktami ze Slavią Ruda śląska. Prowadzenie dla gospodarzy zdobył w 15 min. Mateusz Oziębała. Goście wyrównali w 45 min. po strzale Dawida Dudki. Kilka minut po przerwie Slavia objęła prowadzenie po kuriozalnej sytuacji w polu karnym i główce Mateusza Kulawika. W 81 min. na 3:1 podwyższył Piotr Chmurczyk. Pięć minut później drugą bramkę dla Zielonych strzelił po dobitce pod poprzeczkę Dawid Frukacz, a wynik meczu ustalił na 3:3 po karnym Marcin Brodziński.

ZIELONI: Budny – Podlejski, Jarosz, Garcarz (65 Frukacz), Cichor, Pawlak, Brodziński, Cupiał (89 Majer), Szczepankiewicz (62 Szczepanek), Lamch, Oziębała (45 Gawroński).

SLAVIA: Gawlik – Met, Koseła (84 Golba), Szymański, Szaruga, Pushaus, Dudka (75 Chmurczyk), Moric, Kowalik, Kotarba, Zuber.