Myszków: Mistrzostwa debli w tenisie stołowym

Krzysztof Suliga
W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Myszkowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Myszkowa w Tenisie Stołowym w grze podwójnej. W turnieju wystąpiło 18 par. Myszków: Mistrzostwa debli w tenisie stołowym

Pierwszy etap rozgrywek w grupach rozgrywany był systemem „każdy z każdym” do trzech wygranych setów do 11 punktów. II etap turnieju, który zakładał wyjście wszystkich par z grup, został rozegrany systemem pucharowym, który pozwolił wyłonić najlepszych deblistów miasta Myszkowa. Na zakończenie turnieju najlepsze pary deblowe zostały nagrodzone pucharami oraz dyplomami. W zawodach wzięło udział razem 36 zawodników z 12 miejscowości: Myszkowa, Katowic, Bytomia, Wielunia, Częstochowy, Siewierza oraz Zawiercia.
Mistrzostwa zorganizowane zostały przez Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe MILLENIUM oraz MOSiR Myszków.
Mistrzostwa Myszkowa w Tenisie Stołowym w grze pojedynczej odbędą się w Hali Sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie 23 marca. Zapisy od godz. 8, dodatkowych informacji w sprawie turnieju udziela Sławomir Wawryło tel: 796-080-097.