18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Kobieta na medal powiatu myszkowskiego [GŁOSOWANIE]

red
Udostępnij:
Trwa plebiscyt pod hasłem "Kobieta na medal". Nominowaliśmy do niego siedem kobiet z powiatu myszkowskiego, naszym zdaniem zasługujących na to miano.

Swą aktywność wykorzystują w różnoraki sposób. Małgorzata Gałuszka to prezes Stowarzyszenia Aktywne Kobiety Powiatu Myszkowskiego. Postanowiła zaktywizować panie i stąd pomysł powołania stowarzyszenia. Wiesława Machura jest przewodniczącą Rady Mieszkańców w Koziegłowach, prezeską Stowarzyszenia Sołtysów w Kozieglowach, działa w KGW.

Genowefa Lasecka to prezes myszkowskiego oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, organizatorka imprez, wycieczek, wczasów. Agata Morawiec to przez lata organizatorka Finałów WOŚP w Koziegłowach, a od ubiegłego roku członek Pokojowego Patrolu Jurka Owsiaka.

Jadwiga Wiśniewska to nasza jedyna posłanka do Sejmu, zawsze aktywna i niemal wszędzie obecna. Teresa Ociepka jest sołtyską z Kuźnicy Starej. Cieszy się dużym autorytetem. Mocno angażuje się w lokalne życie społeczne. Wiesława Pośpiech to pozytywny "niespokojny duch". To kobieta-orkiestra z gminy Żarki. Nadaje kolorów artystycznemu życiu nie tylko w swej gminie, prezentując się zarówno jako wokalistka, jak również jako artystka plastyczka.

To siłą rzeczy nasze subiektywne kandydatury i nie jedyne w powiecie panie, które za swą działalność społeczną zasługują na uznanie.

Na kandydatki do tytułu "Kobieta na medal" głosujemy do 7 kwietnia.

Senior w sieci - Internet nie tylko dla młodych KOMENTARZ

Wideo

Dodaj ogłoszenie