Efektowne zwycięstwo na własnym terenie. MKS Myszków - Piast Przyrów 8:0

SU
Daniel Sroślak i Arkadiusz Baraniewicz zaliczyli hat trick

MKS Myszków wysoko pokonał nieźle spisującego się w rozgrywkach Klasy A Piasta Przyrów. Nasza ekipa strzeliła aż osiem bramek.

Goście początkowo dobrze spisywali się w defensywie. Piłkarze MKS-u szybko jednak przejęli inicjatywę. Pierwsza bramkę zdobył w tym meczu Robert Szczepaniak. Po kolejnym prostopadłym zagraniu Arkadiusz Baraniewicz w sytuacji sam na sam z bramkarzem, podwyższył na 2:0. Piłkarze Piasta nie potrafili natomiast zagrozić bramce Bartłomieja Gęsikowskiego. Do przerwy było 2:0.

Na początku drugiej połowy padły kolejne trzy bramki, których autorami byli Sroślak i Baraniewicz. Na 5:0 po rzucie rożnym podwyższył Robert Lamch. Kolejne gole zdobyli: Sroślak, (2) i Baraniewicz.

Za tydzień w niedzielę ostatni mecz w tej rundzie z Płomieniem Kuźnica Marianowa.

MKS: Gęsikowski – R.Lamch, Filipowicz, Bartnik (Dudek), Pysno – Greń (Podeszwa), Napora (Piątkowski), R. Szczepaniak (Wilk), Ruciński – Sroślak, Baraniewicz

Bramki: Szczepaniak, Sroślak (3), Baraniewicz (3), R. Lamch.