Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Błękitni Koziegłowy w Kętach [ZDJĘCIA]

Krzysztof Suliga
Zawodnicy MG LKS Błękitni Koziegłowy przygotowują się do sezonu szosowego. W ramach przygotowań przedłużyli sezon przełajowy. Błękitni Koziegłowy w Kętach.

Błękitni Koziegłowy w Kętach
Ostatnio Błękitni rywalizowali w XXII Przełajowym Wyścigu o Puchar Burmistrza Gminy Kęty.

- Zapowiadało się bardzo dobrze jednak zabrakło szczęścia - mówi prezes klubu, Andrzej Chmurzewski.

W kategorii młodzik w walce o trzecie miejsce Robert Rzepka na finiszu sczepił się z innym zawodnikiem i doszło do kraksy. Ostatecznie zajął 7. miejsce. W kategorii junior młodszy pewnie po zwycięstwo jechał Klaudiusz Boroń, ale na ostatnim okrążenie złapał gumę w przednim kole i dobiegł do mety z rowerem na ramieniu dopiero na 8 miejscu. Jego kolega klubowy, Daniel Sikora zajął 5. lokatę. W kategoria junior kolejny pech. Jadący w pięcioosobowej grupce kolarzy Grzegorz Sikora złamał hak od przerzutki po tym jak wjechał w niego jeden z rywali. Po wymianie roweru w boksie technicznym dojechał do mety na 11. miejscu.

Na podium stanął natomiast Jakub Chłądzyński, który zajął 2. pozycję. W kategorii masters 30 bezkonkurencyjny był Adam Dziuk, który zdeklasował swoich rywali.

W Mistrzostwach Małopolski, które odbyły się w Stroniu, w kategorii junior młodszy Klaudiusz Boroń zajął 2. miejsce. Adam Dziuk w kat. masters 30 odniósł zwycięstwo.