Bartosz Pilis bez medalu w Bieganowie

Krzysztof Suliga
Nie udało się powtórzyć Bartoszowi Pilisowi (Mexller) ubiegłorocznego sukcesu, kiedy to wywalczył tytuł mistrza Polski Orlików w kolarstwie przełajowym. Bartos Pilis bez medalu.

Bartos Pilis bez medalu.
Myszkowianin nie stanął w tym roku nawet na podium, zajmując ostatecznie dopiero 6. miejsce ze stratą do zwycięzcy 1 min. 42 sek. Od stycznia Pilis jest zawodnikiem zawodowej grupy Mexller, do której przeszedł z Błękitnych Mexller Koziegłowy.

Mateusz Grabis (Błękitni Paula Trans Koziegłowy) zajął w orlikach 11. miejsce. W elicie kobiet Olga Wasiuk (Błękitni Koziegłowy) zajęła 5. miejsce.