Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach zaprasza do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury na Sejmik Medyczny. Żarki: Sejmik Medyczny w piątek.
Żarki: Sejmik Medyczny Sejmik rozpocznie się w piątek o godz. 10. Będzie wykład dra Dariusza Typla "Jak zapobiegać niechcianej ciąży", konsultacje indywidualne z lekarzami, absolwentami Zespołu Szkół w Żarkach, pierwsza pomoc w pigułce, pomiar ciśnienia i poziomu cukru we krwi oraz dyskusja. Sejmikowi towarzyszyć będzie wystawa prac Dawida Stodółkiewicza, ucznia ZS w Żarkach.
iPolitycznie - Jeśli KE nas nie posłucha, będziemy żądać rekompensat
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.