Wiosenna edycja Szkolnej Ligi Pływackiej zakończona [ZDJĘCIA]

AH
Wiosenna edycja Szkolnej Ligi Pływackiej zakończona. Zakończyły się wiosenne zmagania Szkolnej Ligi Pływackiej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie.

Wiosenna edycja Szkolnej Ligi Pływackiej zakończona

W ramach wiosennej edycji zorganizowano cztery turnieje. Uczestnicy zbierali punkty do klasyfikacji indywidualnej, startując w swoich kategoriach, ale również do klasyfikacji drużynowej. Wśród uczniów szkół podstawowych na pływalni najlepsi okazali się reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3, którzy uzbierali 1023 punkty. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 1 z dorobkiem 689 punktów, a na najniższym stopniu podium stanęli młodzi pływacy ze Szkoły Podstawowej nr 8, którzy na swoim koncie zapisali 531 punktów.

Najlepszymi pływakami może się natomiast pochwalić Gimnazjum nr 3, którego uczniowie podczas czterech turniejów wywalczyli łącznie 574 punkty. Druga pozycja padła łupem Gimnazjum nr 1 z 535 oczkami, a trzecie miejsce zajęli uczniowie z Gimnazjum nr 5 z 473 punktami.

Szczegółowe wyniki w poszczególnych kategoriach znajdziecie na mosirmyszkow.pl.