W finale WOŚP w Żarkach zebrano ponad 33 tysiące złotych

js
W finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żarkach wzięło udział 35 wolontariuszy. Zebrano 32 348,90 złotych.

Finał rozpoczął się morsowaniem w Żarkach, który przygotował i poprowadził Myszkowski Klub Morsa. Następnie w niedzielne popołudnie w MGOK zrobiło się koncertowo. Uroczystość rozpoczęli podopieczni Vivo Studio Pięknego Głosu Marleny Labochy, którzy pięknie zaśpiewali. Później na scenie zatańczyły i zaśpiewały utalentowane uczennice ze Szkoły Podstawowej w Przybynowie. Kolejnym punktem programu był prześliczny występ taneczny i wokalny dzieci z Przedszkola Publicznego w Żarkach z Oddziałem w Kotowicach.

W dalszej części programu był wspaniały koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Żarkach. Licznie zgromadzona publiczność podziwiała wspaniałe i profesjonalnie zagrane utwory muzyki polskiej i zagranicznej. Orkiestrę poprowadził kapelmistrz Tomasz Radosz.

Kolejnym punktem koncertu finałowego był bardzo efektowny pokaz freestyle football w wykonaniu Patryka Męcika z Zaborza.

Po pokazach piłkarskich Ognisko Baletowe z Żarek zaprezentowało wspaniałe tańce opracowane przez prowadzącego Łukasza Zasika. Ostatnim punktem był występ wokalny zespołu Sweet Dreams z Myszkowa.

Atrakcjami dodatkowymi były: loteria fantowa, licytacje gadżetów WOŚP i prezentów ofiarowanych przez wspaniałych darczyńców, ciasta i napoje.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

kup teraz

CENEO.PL

Realme C31 4/64GB Zielony

-

599,00 zł
Materiały promocyjne partnera

iPolitycznie - Robert Telus o rozwiązaniu problemu zboża - skrót

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na myszkow.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie