Turniej siatkówki plażowej w Myszkowie zgromadził zawodników nie tylko z powiatu

Uczestnicy siatkarskiego turnieju w Myszkowie
Uczestnicy siatkarskiego turnieju w Myszkowie fot. arc
Na boisku MOSiR Myszków odbyła się IV Edycja Turnieju Siatkówki Plażowej "Powitanie wakacji 2010" o Puchar Burmistrza Myszkowa Janusza Romaniuka. Rywalizowało w nim 11 duetów męskich z: Myszkowa, Żarek, Poraja, Zawiercia, Krakowa i para żeńska z Mysłowic.

W finale duet Michał Faryna-Marcin Laber z Zawiercia pokonał parę reprezentującą AS-a Myszków - Wojciech Widz-Dawid Flak 2:0.

Także mecz o trzecie miejsce zakończył się rezultatem 2:0 dla duetu Mariusz Żoń-Paweł Biedroń z Żarek, który wygrał z Radosławem Dorobiszem i Grzegorzem Frosiem z Myszkowa. Kolejne miejsca zajęli: 5. Piotr Dziurzyński - Jakub Sawiczyński (Kraków), 6. Łukasz Siwek-Marek Woliński (AS Myszków), 7.-8. Butryn-Nowak, Gorgoń-Kuczera, 9.-10. Pabian-Patriarcha, Gradzik-Miłoch, Maciąg-Tchórz.

Pięć pierwszych zespołów otrzymało nagrody rzeczowe, a trzy najlepsze puchary.