Strzelectwo: Rywalizowali o puchar prezesa bractwa

Krzysztof Suliga
Uczestnicy zawodów o puchar LOK Bractwa Rycerskiego
Uczestnicy zawodów o puchar LOK Bractwa Rycerskiego arc
Na miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie Ligi Obrony Kraju z karabinka sportowego KBKS z pozycji stojącej 25 m o puchar Prezesa Koła Ligi Obrony Kraju "LOK Bractwo Strzeleckie" Rafała Sobocińskiego.

Rywalizowało 17 drużyn. Pierwsze miejsce w klasyfikacji zespołowej zajęła drużyna Zwyciężył LOK "Nadwarcie" I (393 pkt.) - Krzysztof Gabryś, Zbigniew Śmietana, Paweł Cupiał, Jacek Sularz, Mariusz Morawiec. Na drugim uplasował się LOK "Mijaczów" (375 pkt.) - Bogumił Rażniewski, Ryszard Czyrek, Stanisław Bulski, Mieczysław Olech, Ireneusz Rażniewski, a na trzecim LOK TRS "Relaks Myszków" (363pkt.) - Władysław Jędruszek, Kazimierz Miroszewski, Andrzej Homik, Krzysztof Majewski, Mariusz Pawlikowski,

Indywidualnie najlepszy okazał się Mariusz Uss, drugie miejsce zajął Piotr Orda a trzecie Zdzisław Wrona. W klasyfikacji młodzieżowej zwyciężył Adam Uss przed Martą Kidawką i Konradem Siurdą.