Porażka Jury w Konopiskach

(su)
Lider okręgówki Zieloni Żarki miał w sobotę bardzo ciężką przeprawę ze Zniczem Kłobuck. Podopieczni trenera Krzysztofa Wolaka objęli prowadzenie, ale jeszcze w pierwszej połowie goście wyrównali bezpośrednio z rzutu ...

Lider okręgówki Zieloni Żarki miał w sobotę bardzo ciężką przeprawę ze Zniczem Kłobuck. Podopieczni trenera Krzysztofa Wolaka objęli prowadzenie, ale jeszcze w pierwszej połowie goście wyrównali bezpośrednio z rzutu wolnego.

Po przerwie nasza drużyna zdobyła dwie bramki, przyjezdni odpowiedzieli tylko jedną. W Zielonych dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Piotr Trepka, a trzeciego gola strzelił Artur Pajkos. Jura Niegowa uległa na wyjeździe Lotowi Konopiska 0:1.

W sobotę Zieloni zagrają na wyjeździe z Pilicą Koniecpol, a Jura podejmować będzie w niedzielę (godz. 16.00) Wartę Kamieńskie Młyny.

W klasie A Polonia Poraj dostała lekcję od Sokoła Olsztyn, przegrywając 0:3. Teraz czeka ją wyjazd do Kuźnicy Marianowej.

W klasie B Orzeł Przybynów uległ na wyjeździe Kamienicy Polskiej II 1:3, Stokrotka Choroń rozgromiła Spartę Siedlec Duży 5:1. Unia Masłońskie uległa na własnym terenie liderowi – Pająkowi Wąsosz 1:5. Nie powiodło się także Orlętom Gniazdów, które przegrały z Czarnymi Starcza 0:4. Gryf Pińczyce uległ na wyjeździe LZS-owi Goleniowy 1:3. Pauzowała Dąbrowianka Dąbrowa Zielona.