Polska - Albania 0:1 - zobacz MEMY. Skandal w Tiranie. Świderski strzelił gola... i poleciały butelki

JAC
Memy po meczu Albania - Polska

Memy po meczu Albania - Polska Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. Internet
TIRANA. W meczu eliminacji mistrzostw świata Polska wygrała z Albanią 1:0 po strzale Karola Świderskiego. Wtorkowy wieczór w Tiranie był bardzo nerwowy i zakończył się skandalem. Wypełniony tłumem kibiców stadion wyraźnie nie darzył Biało-Czerwonych ciepłymi uczuciami i gdyby tylko mógł to rozszarpałby Roberta Lewandowskiego i spółkę. Po bramce strzelonej przez Karola Świderskiego spotkanie na kilkanaście minut zostało przerwane. Zobaczcie memy po meczu Albania - Polska.

Memy po meczu Albania - Polska. Skandal w Tiranie

Atmosfera na meczu Albania - Polska była bardzo gorąca. Już przed spotkaniem albańscy kibice zaatakowali sympatyków Biało-Czerwonych. W trakcie spotkania trybuny stadionu Air Albania wręcz kipiały od emocji i jeśli chodzi o nasz zespół, nie były to wcale pozytywne emocje.

W kierunku wykonującego rzut rożny Piotra Zielińskiego poleciały po przerwie puszki po napojach i sędzia Clement Turpin omal nie przerwał spotkania. Na szczęście piłkarze Paulo Sousy nie przestraszyli się ani albańskich kibiców, ani reprezentacji gospodarzy.

ZOBACZCIE MEMY PO MECZU ALBANIA - POLSKA

Po bramce wprowadzonego po przerwie na boisko Karola Świderskiego poprzedzonej precyzyjnym dośrodkowaniem innego rezerwowego Mateusza Klicha kibice albańscy obrzucili cieszących się Polaków butelkami i puszkami z napojami. Francuski arbiter nie miał więc wyboru i przerwał mecz nakazując zawodnikom zejście do szatni. Po kilkunastu minutach, w czasie których pełne ręce roboty miała policja, pojedynejk w Tiranie wznowiono.

Zachowanie albańskich kibiców mocno zdenerwowało Anitę Włodarczyk. Nasza mistrzyni olimpijska miałą ochatrę odpłacić im pięknym za nadobne. Zobaczcie co napisała na Twitterze.

Internauci byli bezlitośni dla Grzegorza Krychowiaka, który rozegrał kolejny słaby mecz w drużynie narodowej. Popularny "Krycha" tracił sporo piłek w środkowej strefie, a jeden z jego błędów omal nie zakończył się w I połowie stratą bramki.

Tradycyjnie już sporo emocji budziły komentarze Kazimierza Węgrzyna. Były piłkarz GKS Katowice, który komentował spotkanie w TVP razem z Mateuszem Borkiem, u wielu osób wzbudza alergię, ale są też tacy kibice, którzy cenią jego warsztat i wyrażane na antenie opinie.

Polska - Albania 0:1 - zobacz MEMY. Skandal w Tiranie. Świde...