Piotr Wiśniewski wygrał Turniej WTK w Bielsku-Białej w tenisie ziemnym w kategorii do lat 12

SU
Piotr Wiśniewski zapowiada się na bardzo dobrego tenisistę
Podopieczny trenera Remigiusza Surmy rywalizował z zawodnikami z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Zabrza, Bielska-Białej.

Mimo, że był młodszy od swoich przeciwników, nie przegrał w całym turnieju nawet jednego seta. W pierwszej rundzie, ponieważ rozstawiony był z numerem dwa, otrzymał tzw. baja, czyli wolny los. W drugiej spotkał się z Wojciechem Mizią z BKT Adventage Bielsko-Biała, pokonując go 6:3, 6:1.

W półfinale trafił na Piotra Kusiewicza z WKS Wawel Kraków. W pierwszym secie doszło do tie-breaka, w którym Wiśniewski zwyciężył 7:4. Drugiego seta Piotr gładko wygrał 6:3. Jego finałowy przeciwnik Teodor Szpejanowski z UKS-u Wrocław sprawił sporą niespodziankę pokonując rozstawionego z numerem jeden Szymona Szpaka z Mery Warszawa. Piotr pewnie wygrał z nim jednak 6:1, 6:4.