Myszkowska Ósemka 2021 - zobaczcie ZDJĘCIA z ulicznego biegu. Wystartowało blisko 90 zawodników

Janusz Strzelczyk
Myszkowski Bieg Uliczny, czyli Myszkowska Ósemka, w niedzielę, 12 września zgromadził na starcie prawie 90 zawodniczek i zawodników w biegu głównym. Zawody rozegrano po rocznej przerwie spowodowanej pandemią.

W kategorii mężczyzn wygrał Paweł Mularczyk. Drugi był Piotr Magiera, zwycięzca sprzed dwóch lat, a trzeci
Robert Mościński.

Wśród kobiet najlepsza była Tamar Koczur, na drugim miejscu bieg ukończyła Paulina Pils,która w 2019 roku wygrała Myszkowską Ósemkę, a trzecie miejsce zajęła Klaudia Wrzosowska.
Myszkowska Ósemka była finałem Grand Prix Powiatu Myszkowskiego w biegach, do którego zalicza się też biegi w Przewodziszowicach i Poraju.

Po raz kolejny Myszkowska Ósemka była bardzo dobrze zorganizowana.