Myszków. Walentynkowy Bieg po zdrowie na Dotyku Jury ZDJĘCIA

Janusz Strzelczyk
W niedzielę, 12 lutego, w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Dotyk Jury odbył się comiesięczny Bieg po zdrowie. To był bieg walentynkowy.

To już ósma edycja biegania na Dotyku Jury. Przez cały rok, raz w miesiącu, amatorzy biegania spotykają się aby przebiec trasę, albo też przejść z kijkami, (2,8 km pętla, można przebiec jedną pętlę, dwie albo trzy) w lesie, nad stawami.

Zobacz galerię zdjęć

W tej imprezie nie ma klasyfikacji. Ale są nagrody rzeczowe, które są losowane wśród uczestników biegu przed startem. Można wylosowań m.in. pizzę w myszkowskich lokalach, darmowe usługi w myjni samochodowej, wstęp na basen, siłownię w MOSiR. Biegi organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. j.

W dotychczasowych edycjach, na koniec roku losowano nagrodę specjalną, wśród tych uczestników biegów, którzy brali udział w ponad połowie tych biegów.

Gladiatorzy na Narodowym, relacja z gali XTB KSW Colloseum 2

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Myszków. Walentynkowy Bieg po zdrowie na Dotyku Jury ZDJĘCIA - Myszków Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na myszkow.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie