MKS Myszków zdecydowanie lepszy od Zielonych Żarki w spotkaniu Pucharu Polski

Adrian Heluszka
Piłkarze MKS-u Myszków pokonali rywala zza miedzy Zielonych Żarki.
Piłkarze MKS-u Myszków pokonali rywala zza miedzy Zielonych Żarki. Adrian Heluszka
MKS Myszków zdecydowanie lepszy od Zielonych Żarki w spotkaniu Pucharu Polski. Piłkarze MKS-u Myszków nadspodziewanie łatwo rozprawili się z wyżej notowanymi Zielonymi Żarki w spotkaniu w ramach III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu częstochowskiego. Myszkowianie pewnie triumfowali 3:0.

Na listę strzelców w pierwszej połowie wpisali się Kamil Korbel i Piotr Nowakowski, który skutecznie egzekwował rzut karny, a rezultat po przerwie ustalił Robert Szczepaniak. Mecz toczył się w ciężkich warunkach, momentami w rzęsisto padającym deszczu.

Ze względu na złym stan głównego boiska obie ekipy rywalizowały na bocznym boisku myszkowskiego obiektu, które również było miejscami w fatalnym stanie. Dla obu zespołów był to główny sprawdzian przed powrotem na ligowe boiska.

Krótka relacja z meczu + wypowiedzi trenerów: Piotra Trepki (Zieloni) i Dawida Krzętowskiego (MKS)