ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE SOCZI TRANSMISJA
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE SOCZI TRANSMISJA Andrzej Szkocki/archiwum Mediów Regionalnych
ZBIGNIEW BRÓDKA na IGRZYSKACH W SOCZI powalczy w sztafecie 22 lutego w konkursie drużynowym.

Kowalczyk bieg narciarski na 30 km, transmisja online Olimpiada w Soczi

Zbigniew Bródka na igrzyskach w Soczi zdobył złoty medal na jego koronnym dystansie 1500 m. Polak pokonał o 0,003 sekundy reprezentanta Holandii. Trzecie miejsce zajął reprezentat Kanady.

SOCZI ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE SZTAFETA

To pierwszy złoty medal na igrzyskach olimpijskich dla łyżwiarza szybkiego z Polski. W piątek, 21 lutego Bródka z kolegami drużyny powalczy o awans do finału wyścigu drużynowego. Początek transmisji o godz. 14.30.

22 lutego powalczy z kolegami z drużyny w wyścigu drużynowym. Początek transmisji o godz. 14.30.

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE SOCZI SZTAFETA TRANSMISJA TV ONLINE

Transmisję łyżwiarstwa szybkiego będzie można śledzić na TVP 1 i TVP 2 oraz na portalach ze streamingiem.

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE ZŁOTY MEDAL DLA BRÓDKI WIDEO

Żródło: TVN24/x-news

ZBIGNIEW BRÓDKA ZDOBYŁ ZŁOTO

Zbigniew Bródka trenuje w klubie UKS Błyskawica Domaniewice w woj. łódzkim. Strażak z Domaniewic jest jedynym przedstawicielem województwa startującym w igrzyskach w Soczi.

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE IGRZYSKA SOCZI ZBIGNIEW BRÓDKA

Zbigniew Bródka zdobył jako pierwszy Polak Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1500 m. Polak w 2013 w został też brązowym medalistom mistrzostw świata w 2013 roku. Mistrzostwa zorganizowano w Soczi.