Inauguracja rundy wiosennej nie wypadła zbyt okazale dla naszych drużyn. Wygrał tylko MKS Myszków

AH
Inauguracja rundy wiosennej nie wypadła zbyt okazale dla naszych drużyn. Wygrał tylko MKS Myszków. Za nami inauguracja rundy wiosennej w czwartej lidze i lidze okręgowej. Z naszych drużyn ze zwycięstwa cieszyli się tylko zawodnicy z Myszkowa.

Piłkarze MKS-u Myszków w pierwszym meczu po zimowej przerwie zmierzyli się z LKS-em Sieraków Śląski, który zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Gospodarze okazali się bardzo niewygodnym rywalem i sprawili ekipie Dawida Krzętowskiego sporo problemów. Już w 3. minucie wynik otworzył Tomasz Rados, ale później gospodarze doprowadzili do wyrównania. Jeszcze przed przerwą ponownie na listę strzelców wpisał się jednak Tomasz Rados, który zagwarantował myszkowianon pierwsze trzy punkty na wiosnę.

W czwartej lidze rozczarowali Zieloni Żarki. Podopieczni trenera Piotra Trepki ulegli na wyjeździe Sarmacji Będzin 1:3. Bramkę dla Zielonych w 15. minucie zdobył Bartosz Gliński, który doprowadził do wyrównania, ale gospodarze zdołali strzelić jeszcze dwa gole i tym samym sięgnęli po wygraną.

Jeden punkt z Ciochowic przywieźli za to zawodnicy Polonii Poraj. Beniaminek czwartej ligi bezbramkowo zremisował z Przyszłością, która plasuje się na pozycji wicelidera.