Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ferie z MOSiR-em Myszków. Wyniki zawodów

Krzysztof Suliga
W zorganizowanych przez MOSiR Myszków imprezach w ramach akcji "Ferie z MOSiR-em 2013" wzięło w sumie udział ponad 1800 uczestników

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie jak co roku zadbał o zimowo-sportowy wypoczynek dzieci i młodzieży z powiatu myszkowskiego organizując różnego typu zawody sportowych, które odbywały się w sali gimnastycznej, na basenie oraz na Białym Orliku przy ZS nr.1 w Myszkowie.

Turniej Piłki Nożnej szkół gimnazjalnych:
I miejsce zajął zespół JEDENASTKI: Paweł Jastrzębski, Radosław Jeziorowski, Błażej Jurczyk, Krzysztof Ziarnowski.
II miejsce zajął zespół FC.ORBITKI: Szymon Ludwig, Bartosz Majer, Adrian Mucha, Damian Wojtasik, Konrad Duszczyk, Michał Mizgała, Adam Hagar.
III miejsce zajął zespół PSIAPSIÓŁKI: Konrad Cupiał, Szymon Bury, Radosław Musiałek, Damian Surowiec, Tomasz Zwoliński, Daniel Sławczyk.
IV miejsce zajął zespół FC.MISTRZE: Daniel Jagoda, Michał Wawrzyniak, Patryk Bareła, Szymon Furman, Maciej Stolarczyk
V miejsce zajął zespół PIERWSI: Kacper Skwara, Michał Górnik, Jakub Krzywiński, Szymon Tworek.

Piłka Nożna szkół podstawowych: Klasy I-III: Karol Pędoła, Jakub Rychta, Dawid Żyła, Krystian Rychta, Mateusz Dyja, Jakub Strzelczyk, Maciej Czyż, Daniel Starczewski, Maciej Strzelczyk, Karol Latusek, Franciszek Suchecki.
Klasy IV-VI: Damian Torbus, Norbert Gołdyn, Mateusz Kosiński, Kacper Miodek, Jakub Gabrysiak, Jakub Łapaj, Daniel Łapaj, Konrad Merta, Kacper Szczepańczyk, Adrian Matras, Dominiki Bielik.

Turniej Piłki siatkowej szkół gimnazjalnych :
I miejsce zajął zespół FC.MISTRZE: Daniel Jagoda, Michał Wawrzyniak, Żaneta Maligłówka, Karolina Janowska, Paweł Jastrzębski, Patryk Baryła, Bartosz Zimoński
II miejsce zajął zespół PIP skład : Mateusz Pędoła, Radosław Musiałek, Szymon Bury, Krystian Surowiec, Damian Surowiec, Norbert Gołdyn, Karol Skała
III miejsce zajął zespół CZOŁOWI ZAWODNICY: Michał Żak, Karol Paczkowski, Sebastian Flak, Adam Maszczyk, Michał Jeziorek, Michał Toruch
IV miejsce zajął zespół MRZYGŁÓD: Kamil Jastrząbek, Michał Jurczyk , Radosław Kolba, Damian Tol, Agata Borówka, Aleksandra Buła
V miejsce zajął zespół ORŁY: Kevin Gałuszka, Szymon Furman, Szymon Raczek, Mateusz Raczek, Kamil Biedroń, Kacper Skwara.

W ramach akcji ,, Ferie z MOSiR-em 2012 ‘’ zostały rozegrane turnieje w następujących dyscyplinach: piłka siatkowa, piłka nożna, tenis stołowy, strzelectwo
Największym zainteresowaniem cieszyły się: turniej piłki siatkowej, turniej piłki nożnej, turniej tenisa stołowego, jazda na łyżwach.

Z basenu w czasie ferii w godz. od 8-14 łącznie skorzystało 600 dzieci a z lodowiska w godz. od 9 do 14 około 1000. Łącznie z zajęć i zawodów organizowanych w ramach „Ferii z MOSiR-em 2013” skorzystało ok. 1850 uczestników.

Szczególne podziękowania dla sponsorów tegorocznych „FERII z MOSiR-em 2013” Stanisława i Michała Trojakowskich – właścicieli cukierni „Szarlotka”- za ufundowanie pączków w ilości 50 sztuk dziennie oraz Ewy Marzec – właścicielki Hurtowni Wędlin „ Marzec ” za ufundowanie kiełbasek na grilla na zakończenie ferii.

We wszystkich konkurencjach zwycięzców uhonorowano medalami, a pozostałych uczestników pamiątkowymi dyplomami. Nad prawidłowym przebiegiem każdej dyscypliny czuwali instruktorzy sportu, którzy sędziowali daną dyscyplinę.