Czerwiec 2022 w Myszkowie: Przegląd najważniejszych wydarzeń maja 2022

Redakcja online
Redakcja online
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Myszkowa czytali w ostatnim miesiącu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Myszkowa czytali w ostatnim miesiącu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w maju czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Myszkowa najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „To są poszukiwane alimenciarki z woj. śląskiego. Rozpoznajesz którąś z tych pań? Policja prosi o pomoc”?

Przegląd maja 2022 w Myszkowie: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z maja 2022 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 To są poszukiwane alimenciarki z woj. śląskiego. Rozpoznajesz którąś z tych pań? Policja prosi o pomoc

Policja poszukuje osób, które uchylają się od płacenia alimentów na swoich bliskich. W naszej galerii prezentujemy kilkanaście zdjęć alimenciarek. Jeśli rozpoznajesz którąś z kobiet, skontaktuj się z najbliższą jednostką policji. Zebrany materiał pochodzi ze strony poszukiwani.policja.pl i dostępny jest 30 maja 2022 r.

📢 Widziałeś te kobiety? Są poszukiwane w woj. śląskim za kradzieże. Policja prosi o pomoc. Zobacz ZDJĘCIA

Widziałeś te kobiety? Okradły kogoś, często powodując utratę bardzo dużych sum pieniędzy, a teraz pozostają nieuchwytne. Policja publikuje ich wizerunki w nadziei, że ktoś je rozpozna i zgłosi. Zobaczcie zdjęcia poszukiwanych złodziejek z woj. śląskiego. Może znacie je z widzenia?

📢 Kup dom z działką w woj. śląskim od komornika! Ceny już od 86 tys. złotych. Sprawdź najnowsze licytacje - CZERWIEC 2022

Licytacje komornicze domów z działką w woj. śląskim. Ceny od ok. 85 tys. złotych! To w kilku przypadkach prawdziwa okazja! Jeżeli zastanawiasz się nad budową domu, lub może szukasz domu z działką - sprawdź wcześniej najciekawsze oferty z licytacji komorniczych z terenu woj. śląskiego. Ceny budynków są tutaj poniżej cen rynkowych. W galerii prezentujemy najnowsze oferty z czerwca 2022.

Prasówka czerwiec Myszków: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w maju uwagę czytelniczek i czytelników z Myszkowa. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Zaufaj mi, jestem architektem - czy wpadki architektoniczne w woj. śląskim i nie tylko. Zobacz te nowe KOSZMARKI! Śmiech na sali

Zaufaj mi, jestem architektem! W ostatnich dniach, internautów z terenu woj. śląskiego rozbawiły m.in. hydrant postawiony na środku nowego chodnika w Częstochowie i zablokowane z jednej strony pasy w Kłobucku. Człowiek widząc coś takiego, łapie się za głowę i pyta... jak do tego doszło?! Zobacz w galerii te najciekawsze WPADKI ARCHITEKTONICZNE z terenu woj. śląskiego i innych województw.

📢 Oto NAJLEPSI lekarze w Myszkowie - zobacz LISTĘ. Znasz ich? Może warto sprawdzić! Oto laureaci Orłów Medycyny

To są NAJLEPSI lekarze w Myszkowie - LISTA. Kto jest godny zaufania? Wiadomo, że o dobrego specjalistę, który w dodatku przyjmuje w naszej okolicy, jest dość trudne. W naszej galerii prezentujemy więc zestawienie różnego rodzaju specjalistów z Myszkowa, którzy zostali wyróżnieni w plebiscycie Orły Medycyny 2022.

📢 Piękne panie w jednym z największych klubów na Śląsku! Oto ZDJĘCIA z katowickiej Pomarańczy

WEEKEND. Kluby w regionie jak co weekend, prześcigają się w organizowaniu coraz to ciekawszych imprez. Przez wiele z nich przetacza się kilkaset, a bywa że kilka tysięcy ludzi od piątku do niedzieli. Który z nich jest najchętniej odwiedzany? Zobacz jak wyglądała zabawa w ostatni piątek i sobotę w katowickim klubie Pomarańcza. Piękne kobiety, przystojni panowie, świetna muzyk... Zobacz te zdjęcia.

📢 Bezwarunkowy dochód podstawowy. Kto dostanie 1300 złotych co miesiąc? Eksperymentalny program już w Polsce 1.06.2022

Każdemu gotówka – bezwarunkowy dochód podstawowy w Polsce. Sprawdź eksperymentalny program: kto skorzysta. Bezwarunkowy dochód podstawowy to comiesięczna wypłata gotówki dla każdego – bezwarunkowy, bo bez względu na to, czy ktoś jest bogaty, czy biedny, pracuje czy nie. Ma gwarantować ludziom wolność decyzji, czy chcą pracować lub ubiegać się o wsparcie, czy nie chcą, a jednocześnie ma zapewniać wolność od ubóstwa.

📢 Tak śmieją się z miast w Śląskiem! Jest tu m.in. z Sosnowiec, Katowice, Bytom, Rybnik, Bielsko...

Zobacz to! Tak śmieją się z miast w woj. śląskim! Zobacz stworzone przez internautów demotywatory i memy! Jest cynicznie, gorzko i żartobliwie. Nie ma miast idealnych. Internety ZAWSZE... coś wyciągną! Te memy dotyczą głównie, wydarzeń, miejsc oraz mieszkańców. W galerii znajdziesz najciekawsze z nich.

📢 Węgiel kolejny raz podrożał! Ile teraz zapłacisz za opał? Oto CENY poszczególnych gatunków: ekogroszek, orzech, kostka, ekomiał...

GÓRNICTWO. Dwa miesiące temu przygotowaliśmy zestawienie, ile kosztują poszczególne rodzaje opału - ceny oparliśmy wówczas o sklep internetowy Polskiej Grupy Górniczej. Jak prezentują się obecnie? Tajemnicą nie jest... że znów podskoczyły! Sprawdź ceny z dnia 30 maja 2022. Dla porównania, prezentujemy również ceny sprzed dwóch miesięcy - w każdym przypadku obecna kwota jest wyższa!

📢 Myszków. Pierwsza Komunia w parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny na Mijaczowie - ZDJĘCIA

MYSZKÓW. W niedzielę, 29 maja, w parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mijaczowie dzieci przystąpiły do pierwszej Komunii Świętej. Dla dzieci komunijnych było w kościele wyznaczone specjalne miejsce w ławkach, w których tylko one siedziały. Do sakramentu przystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1.

📢 Powód do wstydu w Śląskiem i w innych regionach. Zobaczcie te ZDJĘCIA - jak to w ogóle możliwe!?

Powód do wstydu w Śląskiem i w innych regionach. "Studzienka -pułapka" na ścieżce rowerowej, drzewo na przystanku czy zamknięty dla ruchu pieszego... chodnik, Kliknij w galerię, zobacz to!

📢 Egzamin ósmoklasisty 2022: Zobacz ARKUSZE CKE z języka polskiego! Była Zemsta Aleksandra Fredry i co jeszcze? Sprawdź PYTANIA

Egzamin ósmoklasisty 2022: Język polski. To właśnie dziś uczniowie podeszli do jednego z ważniejszych egzaminów w swoim życiu. Za nimi arkusze z języka polskiego, a już wkrótce matematyka i język obcy. Uczniowie donoszą, że lektura, z którą musieli się zmierzyć to "Zemsta" Aleksandra Fredry. Do wyboru była rozprawka o przyjaźni lub opowiadanie. Gdy tylko będzie to możliwe, w naszej galerii zobaczycie także arkusze egzaminacyjne i klucz odpowiedzi.

📢 Dzień Matki 2022 z przymrużeniem oka. Zobaczcie najlepsze MEMY i śmieszne obrazki z okazji 26 maja

Dzień Matki 2022 z przymrużeniem oka. 26 maja pamiętamy o wyrazach miłości i szacunku dla kobiet, którym zawdzięczamy życie. W Polsce Dzień Matki obchodzimy co roku właśnie tego dnia. Życzenia, kwiaty, wspólnie spędzony czas. I wdzięczność za trud wychowania. Zobacz najlepsze memy na Dzień Matki i macierzyństwo oczami internautów. Wszystkim mamom składamy też oczywiście najlepsze życzenia i zachęcamy do pośmiania się razem z nami!

📢 Egzamin ósmoklasisty 2022: Matematyka. Mamy już ARKUSZE CKE! Było trudno? Zobacz PYTANIA i ODPOWIEDZI

Egzamin ósmoklasisty 2022: Matematyka. We wtorek rozpoczął się jeden z ważniejszych egzaminów dla uczniów. Za nimi arkusze z matematyki. Co było na egzaminie? W naszej galerii prezentujemy arkusze egzaminacyjne i klucz odpowiedzi!

📢 Towary wycofane ze sklepów - nie ma ich już w Biedronce, Lidlu, czy Aldim. Najnowszy raport GIS - 25.05.2022

Towary wycofane ze sklepów zostały z kilku powodów. Najczęściej Główny Inspektorat Sanitarny natrafił na szereg nieprawidłowości z nimi związanych. Użyte do ich produkcji mogły zostać np. niewłaściwe składniki lub zostały wykryte szkodliwe dla zdrowia bakterie. Część producentów prewencyjnie usuwa ze sklepowych półek swoje wyroby. Dlaczego? Szczegóły w galerii. Jeszcze do niedawna towary prezentowane w galerii można było znaleźć na sklepowych półkach m.in. w Biedronce, Lidlu, Aldim, czy Ikei.

📢 Egzamin 8-klasistów w Szkole Podstawowej nr 5 im. H. Sienkiewicza w Myszkowie, matematyka Zobacz ZDJĘCIA

Dzisiaj drugi dzień egzaminów 8-klasistów. Uczniowie piszą sprawdzian z matematyki.

📢 Oto zaginione dzieci z woj. śląskiego, które nadal się nie odnalazły. Dziś byłyby dorosłe...Rozpoznajecie kogoś?

Te dzieci ostatni raz widziane były w województwie śląskim wiele lat temu. Zaginęły bez śladu...a dziś byłyby już dorosłe. Rodziny nie tracą nadziei...Może kogoś rozpoznajecie?

📢 Egzamin ósmoklasistów w Szkole Podstawowej nr 5 im. H. Sienkiewicza w Myszkowie. Zobacz ZDJĘCIA

Dzisiaj rozpoczęły się egzaminy 8-klasistów. Na początek jest sprawdzian z języka polskiego.

📢 Takich rzeczy absolutnie nie możesz robić na zwolnieniu L4. Za to możemy zostać ukarani!

Potoczne L4, czyli zwolnienie lekarskie przyznawane jest pracownikom w czasie choroby potwierdzonej przez lekarza, która wyklucza możliwość pracy. Jednak gdy jesteśmy na zwolnieniu lekarskim możemy spodziewać się kontroli, która sprawdzi, czy prawidłowo wykorzystujemy przyznane nam zwolnienie lekarskie.

📢 Pierwsza Komunia Święta 2022 w Myszkowie. Zobacz ZDJECIA z parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Pierwsza Komunia Święta 2022 w Myszkowie. W niedzielę, 22 maja, w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z tej największej w mieście parafii. Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz Jerzy Wachowski. To była druga grupa dzieci przystępujących do komunii. Zobacz ZDJĘCIA.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Ostrzał Kijowa. W trakcie operacji na sercu dziecka zabrakło prądu

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na myszkow.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie