Błękitni Koziegłowy z medalami Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym

js
arc umig koziegłowy
Kolarze MGLKS Błękitni Koziegłowy znakomicie spisali się na kolarskich mistrzostwach Polski. Patryk Janiszewski reprezentujący od tego sezonu barwy MGLKS Błękitni Koziegłowy wywalczył w kategorii U-23 srebrny medal.

Antoni Łuków zajął 11. miejsce, Tobiasz Musialik był 20, a Jacek Latosi 25. Wychowanek Błękitnych, Jakub Musialik (występujący obecnie w barwach Tarnovii), uplasował się na 5 pozycji.

W juniorach młodszych Oskar Maśka zajął 10. miejsce, a Jan Łuków 25. W juniorkach młodszych na 27. lokacie ukończyła wyścig Małgorzata Jęderko. Na 47. pozycji zameldował się natomiast na mecie w juniorach Maciej Myga.

Zawody rozegrano w dniach 8-9 stycznia w Gościęcinie.