18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Oto Kalendarz Lindner 2024 - czyli nagie modelki i trumny. Są pierwsze oficjalne ZDJĘCIA. Nowa edycja kontrowersyjnego kalendarza

red / mat. prasowe
Zobacz jak powstawał Kalendarz Lindner 2024. Zdjęcia z backstagu i pierwsze oficjalne!
Zobacz jak powstawał Kalendarz Lindner 2024. Zdjęcia z backstagu i pierwsze oficjalne! mat. prasowe
Oto Kalendarz Lindner 2024 - zdjęcia. Dla jednych to profanacja, dla innych artystyczna wizja. Pewne jest to, że dzięki temu kalendarzowi firmą z Wągrowca zainteresowały się największe gazety i telewizje w Europie. Wkrótce ukaże się najnowsza, 15. edycja słynnego już kalendarza firmy Lindner, producenta trumien - który swoją ofertę lubi prezentować w parze z... modelkami w negliżu. Jako jedni z pierwszych, prezentujemy część oficjalnych zdjęć z kalendarza wraz z fotografiami z backstagu.

Firma Lindner, producent drewnianych trumien - tradycyjnie już przygotował kalendarz z paniami w negliżu. To już 15. edycja kalendarza wzorowanego na Pirelli. Tegoroczna edycja została zatytułowana CUDAWIANKI. Zobacz pierwsze oficjalne zdjęcia - kliknij TUTAJ!

Kalendarz Lindner 2024 to prawdziwe CUDAWIANKI!

Kalendarz Lindner na 2024 rok wpisuje się w etno-folkową modę, która pojawiła się wraz z kinowym hitem, filmową adaptacją „Chłopów” na podstawie noblowskiej powieści
Władysława Stanisława Reymonta.

Zrób sobie kawę,
usiądź wygodnie,
weź Kalendarz Lindner do ręki
i zanurz się w naszej bajce dla dorosłych.
Czternaście zdjęć układa się w prostą, ale piękną historię miłości,
która dzieje się na wsi w XIX wieku.

Jak informuje firma Lindner - W kalendarzu 2024 oprócz prezentacji naszych ekskluzywnych trumien, przedstawiamy także własną, alternatywną wersję polskiej wsi z XIX wieku. Prezentujemy bajkę dla dorosłych, folkowy horror o szaleństwie, spowodowanym utratą miłości, łącząc motywy słowiańskich demonów i pradawnych legend ze szczyptą edukacji, etnologicznych smaczków oraz malarskich inspiracji, jednocześnie odpowiadając na pytanie: jak wyglądałyby dzisiaj, w XXI wieku obrazy wielkich, młodopolskich mistrzów?
Kalendarz Lindner 2024 to nasz mały eksperyment z formą, bo… to nie jest tylko kalendarz!
Czternaście zdjęć tworzy zamkniętą historię, w której dajemy odbiorcom wolność interpretacji. Kalendarz Lindner 2024 staje się więc „książką bez liter”, którą można zawiesić na ścianie jako kalendarz. To także „film”, zamknięty w czternastu statycznych kadrach lub komiks, z tekstami wpisanymi w dymki narratorskie.
Mamy nadzieję, że dzięki Kalendarzowi Lindner 2024 przeniesiecie się w czasie i przestrzeni do XIX-wiecznej wsi i poczujecie prawdziwe emocje, które towarzyszyły bohaterkom snutej przez nas opowieści…

Zobacz jak powstawał Kalendarz Lindner 2024. Zdjęcia z backstagu i pierwsze oficjalne!

Oto Kalendarz Lindner 2024 - czyli nagie modelki i trumny. S...

Twórcami najnowszego Kalendarza Lindner 2024 są:

Pomysłodawca najnowszego kalendarza, dyrektor artystyczny i producent:
Robert Trojanowski
- rysownik, pracownik kreatywny, autor słuchowisk i tekstów satyrycznych np.: Teatr Polskiego Radia, Trójka. Rysował dla np.: Przekroju, Rzeczpospolitej, Newsweeka. Autor książek dla dzieci i dorosłych np.: „Zrób sobie komiks” (wydana także w Czechach). Prowadzi autorskie warsztaty np.: Zamek Królewski na Wawelu. Twórca platformy edukacyjnej: Ministerstwo Komiksu.

Dyrektor artystyczny, odpowiedzialnym za zdjęcia i oświetlenie:
Jacek Szymański
- reżyser, fotograf, operator. Twórca teledysków np.: Ray Wilson (z Genesis). Stworzył fotografie do albumu „Heartmade” atelier Amaro, pierwszej polskiej restauracji wyróżnionej gwiazdką Przewodnika Michelin. Współpracował z wieloma międzynarodowymi markami np.: McDonald’s, Pizza Hut, Milka, Wedel, Pepsi, KFC.

Do współpracy i nadzoru merytorycznego zaprosiliśmy w tym roku Panią Olgę Drendę.
Olga Drenda - pisarka, eseistka, tłumaczka. Absolwentka etnologii i antropologii kultury UJ. Autorka książek np.: „Duchologia polska" czy „Wyroby. Pomysłowość wokół nas" (za którą otrzymała nominację do Paszportów Polityki i Nagrodę Literacką Gdynia w kategorii esej). Z Jackiem Paśnikiem prowadzi podcast „Dziś".

od 7 lat
Wideo

Konto Amazon zagrożone? Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na myszkow.naszemiasto.pl Nasze Miasto