(© fot.Krzysztof Suliga)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W poniedziałek radni powiatowi wygasili mandat radnego Leonowi Okrasce.

Były starosta myszkowski miał prawo zabrać podczas sesji głos i z tego prawa skorzystał. Z jego ust padły pod adresem członków lokalnej Platformy Obywatelskiej mocne słowa.

- To co się działo po 10 czerwca (po ogłoszeniu wyroku w sądzie - red.) przechodzi moją wyobraźnię. Radni prześcigali się jeden przed drugim: wyrzucać, wyrzucać, wyrzucać. Najbardziej boli mnie jedno. Twórcą Platformy Obywatelskiej w Myszkowie w 2001 był Leon Okraska. A ci co tak krzyczą, że wyrzucać i pierwsi się podpisali, wskoczyli dopiero do wagonów, a co niektórzy jeszcze jadą w ostatnim wagonie na buforze. Ta załoga siedząca po lewej stronie w jednym i drugim rzędzie (członkowie nowej koalicji w radzie Powiatu, bez PO - red.), to jest dobra załoga. To są ludzie z doświadczeniem, wykształceni. Ja tylko się martwiłem (i dobrze, że do tego nie doszło), że może niedługo kelner by przyszedł i chciałby kierować ludźmi, którzy mają po dwa fakultety, którzy mają studia podyplomowe. Dobrze, że się państwo na to nie zdecydowali - powiedział Okraska.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!