Mastersi Polimeru w czołówce wyścigu

Krzysztof Suliga
Myszkowscy kolarze w kategorii masters wystartowali w ogólnopolskim wyścigu o Puchar Wójta Gminy Janów i Wójta Gminy Aleksandria.

W wyścigu punktowanym do challengeu do rywalizacji stanęło ponad 100 mastersów. .

Wyścig podzielony był na 2 etapy. Jazdę indywidualną na czas na dystansie 12 km rozegrano w gminie Janów, natomiast ze startu wspólnego na dystansie 50 km w gminie Aleksandria. I tym razem na czołowych miejscach sklasyfikowani zostali mastersi z grupy Polimer Myszków, zdobywając cenne punkty do Chalangeu.

W klasyfikacji po dwóch etapach w kat. M-60 zwyciężył Zbigniew Szczęsny (KS Ślęza Sobótka), drugie miejsce zajął Franciszek Jowik (Viking Sport Kowary), trzecie Henryk Straszak (Polimer Myszków). Na czwartym sklasyfikowany został kolejny zawodnik Polimeru, Tadeusz Garncarz.

Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie